calamars اندازی برنامه سلیمانی گیلان

calamars: اندازی برنامه سلیمانی گیلان راه اندازی کانون فرهنگی هنری مساجد کشور ارشاد اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از گم شدن ۶۱ میلیارد درپرسپولیس خبر ندارم/ خیالمان از حمایت دولت راحت است ، داورزنی

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان می‌گوید از گم شدن ۶۱ میلیارد کلوب پرسپولیس خبر ندارد. 

از گم شدن ۶۱ میلیارد درپرسپولیس خبر ندارم/ خیالمان از حمایت دولت راحت است ، داورزنی

داورزنی: از گم شدن ۶۱ میلیارد درپرسپولیس خبر ندارم/ خیالمان از حمایت دولت راحت است

عبارات مهم : استانی

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان می گوید از گم شدن ۶۱ میلیارد کلوب پرسپولیس خبر ندارد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در مورد بودجه تصویب شده است وزارت ورزش و جوانان در روز گذشته (یکشنبه) و کم کردن ۳۰۰ میلیارد تومانی آن در بخش عمرانی، اظهار کرد: نگاه دولت به ورزش یک نگاه حمایتی هست. هر لحظه در سال های گذشته هم از منابعی که سالیانه بود همچون یک درصد فروش در این خصوص مطرح می شد.

از گم شدن ۶۱ میلیارد درپرسپولیس خبر ندارم/ خیالمان از حمایت دولت راحت است ، داورزنی

منابع ورزش چه در بخش عمرانی و … بی ثبات بود و اکنون امسال بحث ۲۷ صدم درصد مطرح شد که می تواند به ورزش کمک کند. دولت هر لحظه در رویدادهای مهم و المپیک در کنار ما بوده است و ما از این بابت خیالمان راحت هست. وزارت ورزش و جوانان به دنبال این است که از راه های متفاوت منابع پایدار را به دست بیاورد. در حال حاضر چندین پروژه نیمه تمام وجود دارد که حدود ۱۰ تا یازده هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

او در ادامه در مورد اتفاق پیش آمده در اشترانکوه و کشته شدن چندین کوهنورد توضیح داد: باید از مدیریت بحران و همچنین از هلال احمر در این خصوص تقدیر کنم. اتفاق تلخی بود و باید کمک می شد تا به سرعت این مسئله بر طرف شود.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان می‌گوید از گم شدن ۶۱ میلیارد کلوب پرسپولیس خبر ندارد. 

هلال احمر ، ستاد بحران ، استاندار لرستان، هیات کوهنوردی استان لرستان و همه دوستان بسیج شدند و در کمترین وقت ممکن جسد هشت کوهنورد پیدا شد و من باید از این افراد تقدیر کنم و همچنین به خانواده های این افراد و همچنین فدراسیون کوهنوردی تسلیت می گویم. همچنین باید برنامه هایی جهت جلوگیری از وقوع این اتفاقات در نظر گرفته شود و اعزام ها مدیریت شود تا دیگر شاهد چنین وقایعی نباشیم.

داورزنی در پاسخ به این پرسش که تغییراتی که در فدراسیون بوکس در حال وقوع است و در دوره سرپرستی داوری چندین انتخابات استانی برگزار شد، توضیح داد: در جلسه قبل گفتم که خیالتان تخت باشد که مجمع انتخاباتی این فدراسیون را با رعایت عدالت برگزار خواهیم کرد. به هر حال باید تعیین و وظیفه سرپرست های استان ها مشخص شوند و این انتخابات با هماهنگی اداره کل ورزش استان ها صورت می گیرد.

استان ها باید بتوانند در مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون حضور داشته باشند و رای دهند. ما هم می خواهیم که این شرایط فراهم شود تا حق کسی ضایع نشود. وظیفه ما است که این مباحث را پیگیری کنیم تا مجامع استان ها جهت تعیین رییس هیات های استانی برگزار شود. در هر استان ۱۹ نفر صاحب رای هستند و با هماهنگی های مورد نیاز آنها گزینش می شوند و طبق قانون عالی ترین های آن استان از میان عالی ترین ورزشکار، عالی ترین مربی و عالی ترین کلوب گزینش می شوند. حق آنها است که رییس ارزش را گزینش کنند تا رییس ارزش در انتخابات حق رای داشته باشد.

از گم شدن ۶۱ میلیارد درپرسپولیس خبر ندارم/ خیالمان از حمایت دولت راحت است ، داورزنی

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خصوص گم شدن ۶۱ میلیارد تومان از دارایی های کلوب پرسپولیس، افزود: من از آن اطلاعی ندارم. از خود کلوب پرسپولیس بپرسید. خیلی از بحث ها شایعه است و مربوط به اینترنت هست. شرکت بازرسی کل کشور وجود دارد و فعال هستند. طبیعی است که هنگامی که این بحث ها مطرح می شود هم کلوب باید پاسخگو باشد و هم شرکت بازرسی کل کشور عنوان را بررسی خواهد کرد.

داورزنی در ادامه صحبت های خود و در پاسخ به این پرسش که انتخابات فدراسیون تیروکمان چه زمانی برگزار می شود، گفت : سال 95 قرار بود که انتخابات این فدراسیون برگزار شود، ولی به علت تغییراتی که در اساسنامه به وجود آمد و نیاز بود انجام شود این اتفاق رخ نداد. اساسنامه باید مورد پذیرش دولت باشد. در این مدت اساسنامه تازه نوشته شد و اصلاح آن را جهت فدراسیون جهانی ارسال کردند که فدراسیون جهانی با کلیات آن موافقت کرد. در کوتاه ترین وقت ممکن انتخابات برگزار می شود. از روز گذشته (یکشنبه) شجاعی به عنوان معاون اقتصادی استانداری اصفهان گزینش شده است است و قانونا دو شغله محسوب می شود. هر چند که کارهای فدراسیون طبق روال صورت می گیرد، ولی باید فرایند برگزاری انتخابات را انجام دهیم و ما با این اساسنامه ای که در دولت تصویب می شود، برگزاری انتخابات همه فدراسیون ها و مجامع را انجام خواهیم داد.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان می‌گوید از گم شدن ۶۱ میلیارد کلوب پرسپولیس خبر ندارد. 

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به این پرسش که مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک طبق تاریخ اعلام شده است برگزار می شود یا خیر؟ این گونه پاسخ داد: طبق اساسنامه این انتخابات انجام می شود و این که آیا در این وقت عضویت کاندیداها و تایید صلاحیت ها انجام می شود باید از کمیته ملی المپیک پرسش شود. ما مجبور بودیم چون دوران انتخاباتی چهار ساله خیلی از فدراسیون ها در مهر و آبان ماه تمام می شد، انتخابات آنها را پشت سر هم برگزار کنیم و طبق برنامه تا دهم دی ماه حتی انتخابات فدراسیون والیبال را نیز در برنامه خود گنجانده ایم تا در فدراسیون ها ثبات به وجود آید و بی ثباتی به آنها ضربه وارد نکند. طبق آخرین گفته هاشمی انتخابات 25 دی ماه انجام خواهد شد. در انتخابات کمیته ملی المپیک نیز نماینده ای از سوی وزارت ورزش و جوانان حضور نخواهد داشت.

داورزنی در پاسخ به این پرسش که انتخابات تیراندازی و بحث های ایجاد شده است در دیوان عدالت اداری چه خواهد شد؟ گفت : دوستان ما در معاونت حقوقی وزارت ورزش و جوانان به دنبال هماهنگی و مذاکره با دیوان عدالت اداری هستند تا این مسئله بر طرف شود.

از گم شدن ۶۱ میلیارد درپرسپولیس خبر ندارم/ خیالمان از حمایت دولت راحت است ، داورزنی

واژه های کلیدی: استانی | جوانان | برگزاری | داورزنی | انتخابات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs