calamars اندازی برنامه سلیمانی گیلان

calamars: اندازی برنامه سلیمانی گیلان راه اندازی کانون فرهنگی هنری مساجد کشور ارشاد اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می‌زنم

وضعیت کلوب استقلال خوزستان هنوز مشخص نیست و پرسشها این تیم و مباحث مالی با آمدن گروه تازه هم برطرف نشده است. 

خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می‌زنم

خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می زنم

عبارات مهم : زندگی

عضو کادر فنی استقلال خوزستان :

خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می زنم

وضعیت کلوب استقلال خوزستان هنوز مشخص نیست و پرسشها این تیم و مباحث مالی با آمدن گروه تازه هم برطرف نشده هست.

به گزارش ایلنا، اوضاع کلوب استقلال خوزستان هنوز مشخص نیست و پرسشها این تیم و مباحث مالی با آمدن گروه تازه هم برطرف نشده هست. جدا از دعوای ویسی با مدیرعامل و مالک استقلال خوزستان و آمدن صمد مرفاوی به این تیم هنوز کادرفنی سابق این کلوب به دنبال مطالبات خود و با این تیم مسئله دارند.

خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می‌زنم

علی موسوی، عضو کادرفنی عبدا… ویسی و سیدسیروس پورموسوی که در بخش تدارکات این تیم به عنوان ماساژور طی پنج سال اخیر در استقلال خوزستان مشغول به فعالیت بوده و هنوز موفق به دریافت مطالباتش نشده هست، در این خصوص گفت: من پنج سال است که ماساژور استقلال خوزستان هستم و تنها درآمد من از این راه است که سه سال است پول و مطالبات من و دیگر ماساژورها و تدارکات تیم را نمی دهند.

وی افزود: جهت قرارداد امسال حدود 10 ماه است که هیچ دریافتی نداشتیم و واقعا شرایط ما را درک نمی کنند و متوجه نمی شوند که ما مثل فوتبالیست ها نیستیم و زندگی مان با توپ جمع کردن و ماساژ دادن بازیکنان می گذرد. طی این چند سال مشکل زیادی کشیدیم ولی شرایط ما جهت هیچکدام از مسئولان مهم نیست.

وضعیت کلوب استقلال خوزستان هنوز مشخص نیست و پرسشها این تیم و مباحث مالی با آمدن گروه تازه هم برطرف نشده است. 

این عضو کادرفنی کلوب استقلال خوزستان در ادامه گفت: بیش از صدبار به کلوب رفتم ولی هیچکس نیست که جواب من را بدهد. از ابتدای ماه رمضان و در این گرمای اهواز از صبح تا ظهر جلوی درب کلوب هستم ولی یا مدیرعامل پایتخت کشور عزیزمان ایران است و یا در خارج از کشور حضور دارد و یا اینکه از داخل منزل مصاحبه می کنند.

وی افزود: همسر من باردار است و بابت هزینه های درمانی او مانده ام. شش ماه است که اجاره منزل ام عقب افتاده و صاحب منزل ام حکم تخلیه گرفته و ترساندن کرده که وسایلم را بیرون می ریزد. به این پرسشها اضافه کنید پدر و مادر پیری که دارم و باید از آنها هم مواظبت داشته باشم. من این حرف ها را می زنم ولی انگار جهت هیچکدام از آن ها مهم نیست.

در این گرما از بس که جلوی در کلوب ایستادم سوختم ولی هیچکس دلش جهت من نسوخت. استقلال خوزستان زندگی من را نابود کرد و آواره شدم. اگر این طور پیش برود و بازهم کسی نباشد که به حرفم گوش کند و کاری جهت مطالبات من انجام ندهد خودم را جلوی درب کلوب استقلال خوزستان آتش می زنم تا دیگر این طور به خاطر این بی توجهی شرمنده همسر و خانواده ام نباشم.

خودم را جلوی درب کلوب استقلال آتش می‌زنم

واژه های کلیدی: زندگی | خوزستان | استقلال | ماساژور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs